Kumarhanede Çalışan Kurpiyer Kadınların Özellikleri

Kumarhanede Çalışan Kurpiyer Kadınların Özelliklerini Gelin Hep Birlikte İnceleyelim

1. Kurpiyer kadınlar çok seksidir.

Kurpiyer kadınlar çok seksidir.

Boyu 1-70'den aşağı olan kadınları işe almıyorduk mesala. Ama bu casinoların koyduğu bir kural değil. Elbette 1-70'den kısa olan kadınlarda seksi oluyor. Fakat masa kadınlarının hem fiziği hem de yüzü güzel olmak zorundadır.

Genelde çok cüretkar giyinirler. Diz üstü etek boyu çalışmak için uygun değil. Tabi ki kumarhaneye gelen müşteriler istediği şekilde giyinip gelebilir ama kurpiyerler alımlı olmak zorundadır. Ve çok dişi görünmek zorundalar. Daha ciddi ortamlarda yine bu kural olmaz. Fakat vasat ve daha az lüks mekanlarda kadınla müşteri çekilir.

2. Masa kadını, masa kurallarını ve oyunlarını çok iyi bilir.

Masa kadını, masa kurallarını ve oyunlarını çok iyi bilir.

Poker, rulet gibi oyunları çok iyi bilir fakat bu kadarı yetmez. Müşteriyi rahatlatır , karşıdaki rakibin yüz mimikleri, yaptığı blöften anlar . Destek olduğu müşteriye yardım eder ve mekana daimi müşteri kazandırır. Güler yüzlü ve tatlı dillidir . Garsonlarla mimikleri ile iletişim kurar , mekana yeni gelen müşterileri hemen keşfeder ve masaya oturtur.

Eli hızlıdır kağıtları vs çabuk dağıtır . Motive eder tüm müşterilerin isteklerini keşfeder , gözlem yeteneği kuvvetlidir . Aslında kumar bir tutku. Bu yüzden müşteri zaten masa kızı için orada değil vaktin nasıl geçtiğini fark etmez bile. Ama kadın, müşterinin içki, çikolata, kadın gibi zaaflarından iyi yararlanır

3. Müşteriler ile aşk yaşamaz.

Müşteriler ile aşk yaşamaz.

Bu mekana zarar verir. Masada hile olduğu dedikodularını yayar, müşteri kaybettirir. Ve kavga ortamına sebep olur. Müşterilerden biri ile gönül ilişkisine girmemeli. ya da bunu o mekanda ulu orta yapmamalıdır. Bu yüzden kurpiyerler, müşteriler ile aşk yaşamaz.

4. Kurpiyer kadınlar iyi sır tutar.

Kurpiyer kadınlar iyi sır tutar.

Kumarı hayat biçimi haline getirmiş müşteriler, oyunlarda ustaca hile yapabilir. Bunu fark den masa kızı uslu durmalı ve sesini çıkarmamalıdır. Ağzı sıkı olmalı ve bunu garsonlar, patron ve diğer müşterilere duyurmamalıdır

5. Eğlenmeyi bilmeli, enerjik olmalıdır.

Eğlenmeyi bilmeli, enerjik olmalıdır.

Sabaha kadar oyun döner. Bu yüzden uykusuzluğa dayanması gerekir. Diğer kızlarla arası iyi olmalıdır. Fazla bahşiş yüzünden kıskançlık yapmamalıdır.

Önce mekana kazandırmalı sonra kendi kazancını düşünmelidir.

Şans oyunları ve kumarhaneler hakkında sayfalarca yazı yazılabilir. Ama ben sadece masa kadınlarını anlatmak istedim.

Hoşçakalın.